Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Borland C++ Builder 6 Personal

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kelthuzad

Kelthuzad
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 19:29

Witam mam pytanie na YouTube na kanale Mirosława Zelanta by odcinek o Borland C++ Builder 6 Personal. Chciałem sobie go zainstalować ale nie mogę go znaleźć na stronie producenta. I mam pytanie czy znacie jakiś zastępczy program (darmowy) czy może jednak instalować trial co miesiąc najnowszej wersji?

#2 stingear

stingear

Administrator

• Administrator
  • 1527 postów
  • LokalizacjaHerne

Napisano 04 wrzesień 2016 - 21:27

Wpisz w Google Borland C++ i pierwszy link na stronie Komputer Świat.Nie wiem jak obecnie, ale on był zawsze darmowy do zastosowań niekomercyjnych.

Dla języka Delphi polecam Borland Delphi 7 Second Edition - jest to wersja rozbudowana przez samych użytkowników także do zastosowań niekomercyjnych.

Wersja OS: Windows 10 Pro x64 Asus R500
Zanim założysz nowy temat, zapoznaj się z Jak poprawnie tytułować wątki
Jeśli pomogłem, kliknij d18f1f42d92cf.png po prawej.

#3 Kelthuzad

Kelthuzad
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 22:52

Tak tylko nie chce się ani logować na stronie Komputer Świat a tym bardziej nie chce od nich pobierać nić bo ich instalatory bardzo zaśmiecają system. Chodzi mi o czy jest jakiś program podobny do Borland C++ Builder 6 Personal i który wykorzystuje ten sam jeżyk i biblioteki. 

Borland C++ Builder 6 Personal

#4 stingear

stingear

Administrator

• Administrator
  • 1527 postów
  • LokalizacjaHerne

Napisano 04 wrzesień 2016 - 22:58

Jeśli założysz tymczasowe konto, to pobierzesz czysty program bez ichnego instalatora, a jak podczas instalacji będziesz czytał, co jest napisane, to także nie zainstaluje Ci nic, czego byś nie chciał. 

A jeśli chodzi o sam język, to bardzo dobry polecam Dev C++

Program w polskiej wersji językowej pozwala w pełni wykorzystać możliwości języka zarówno w trybie konsolowym, jak i apkach okienkowych.

Łatwo możesz też znaleźć inne programy do pisania w C++, wystarczy wpisać w google "kompilator C++". Tylko nie pomyl z C#

Wersja OS: Windows 10 Pro x64 Asus R500
Zanim założysz nowy temat, zapoznaj się z Jak poprawnie tytułować wątki
Jeśli pomogłem, kliknij d18f1f42d92cf.png po prawej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych